Nibe soojuspumbad
20% allahindlust
Nibe soojuspumbad - Slide 2
20% allahindlust
Nibe soojuspumbad - Slide 3
20% allahindlust
     

Enimmüüdud

vaata kõik

Teenused

Ettevõttest

Nende probleemide olulisus on nii ilmne, et erinevate tegevusvormide edasine areng nõuab uute ettepanekute analüüsimist. Seega võimaldab organisatsiooni praegune struktuur hinnata vastavate aktiveerimistingimuste väärtust. Siiski ei tohi unustada, et kavandatud eesmärkide elluviimisega kaasneb osalejate seisukohtade tutvustamine ja kaasajastamine seoses püstitatud ülesannetega.

Siiski ei tasu unustada, et pidev kvantitatiivne kasv ja meie tegevuse ulatus tagab edasiste arengusuundade kujundamisel laialdase (spetsialistide) osaluse. Mitmekesine ja rikkalik kogemus Igapäevase ametikoha kujundamise töö algus eeldab kiireloomulistele vajadustele vastava personalikoolituse süsteemi analüüsimist.

Tarne

Tarnemeetod OSC uksest ukseni paki jaoks, mis kaalub kuni 30 kg - 9.90 €

Pakid toimetatakse eelnevalt kokkulepitud OSC kullerile määratud aadressil. Kaup toimetatakse maja välisukseni. Transpordi maksumus maja ette on 9.90 € ja kui kauba tegeliku kaalu summa tellimusel ei ole suurem kui 30 kg. OSC kullerteenus katab kogu Eesti. Transport toimub tööpäeviti 9.00-19.00. Transport Saaremaale ja Hiiumaale toimub kord nädalas ja lisandub kohaletoimetamise hinnale 30,00 €.

Tarnemeetod OSC alus paki jaoks, mis kaalub üle 30 kg - 39.90 €

Pakid toimetatakse eelnevalt kokkulepitud OSC kullerile määratud aadressil. Kaup toimetatakse maja välisukseni. Transpordi maksumus maja ette on 39.90 € kui tellimuse kauba tegelik kaalu summa on üle 30 kg. OSC alus kullerteenus katab kogu Eesti. Transport toimub tööpäeviti 9.00-19.00. Transport Saaremaale ja Hiiumaale toimub kord nädalas ja lisandub kohaletoimetamise hinnale 30,00 €.

Tarnemeetod DPD Pickup - 5.50 €

Tellitud pakid transporditakse DPD kappidesse üle Eesti. Pakikapid asuvad õues ja pakke saab kätte olenemata kellaajast. Transpordiviisi saab valida, kui toote pakendi mõõtmed on maksimaalselt 61x43x36 ja kaal kuni 31,5 kg. Transpordi maksumus olenemata pakiautomaadi saatekasti suurusest on 5,5 €. Paki saabumisel saadetakse sularahaautomaati SMS-teade koos

Tarnemeetod DPD Kuller - 39.90 €

Kaup, millel on silt "Raske toode – toimetatakse koju, mitte ruumi" toimetatakse kliendi poolt soovitud asukohta, kus on tagatud juurdepääs kaubaveokile. Teised samas järjekorras olevad tooted tuuakse soovi korral ruumidesse. Raske toode võib jõuda kliendini muul ajal kui ülejäänud tellimus. DPD kullerteenus katab kogu Eesti.

Tarnemeetod Tulen ise järele - 4 €
  • Kaubale saab järele tulla kohalikku poodi aadressil Ida-Virumaa, Jõhvi, Linda 15D, boks 20, kauplus VIP Soojus. Kuva asukoht kaardil
  • Teid teavitatakse meili teel, kui kaup jõuab turustuskeskusesse. Teenuse "Pickup" maksumus on 0€.
    Märge! Kuni 25€ ostude puhul lisandub tasu 4€.
  • Kaupa väljastatakse tööpäeviti 10:00-15:00
  • Kui tellimuse esitaja saadab kauba vastu võtma teise isiku, palume sellest eelnevalt teada anda tellimusvormil.
  • Tellitud tooteid säilitame jaotuskeskuses tasuta kuni 14 päeva. Kui soovite tellitud tooteid jaotuskeskuses hoiustada pikemat aega, lisandub tellimuse hinnale ladustamistasu 1 € iga tasuta hoiuperioodi ületanud päeva eest.