Tarne- ja transpordiajad

Peale ettemaksuarve tasumist saate e-mailile kinnituse tellimuse täitmise kohta. Kinnituskirjas on märgitud aeg, millal Teie poolt tellitud tooted VIP Soojus OÜ lattu jõuavad ja kuidas kaup Teie poolt määratud kohta toimetatakse.

Kui tellisite ühes tellimuses erineva tarneajaga tooteid, siis tellimuse tarneaeg arvestatakse pikima tarneajaga tootele.

Transpordi eest ei ole võimalik tasuda sularahas.

Rohkem infot transpordiliikide kohta:

Veoteenuse liik "OSC uksest ukseni" kuni 30 kg kaaluvatele pakkidele uksest ukseni - 9,90 €

Pakid toimetatakse eelnevalt kokkulepitud OSC kullerile määratud aadressil. Kaup toimetatakse maja välisukseni. Transpordi maksumus maja ette on 9.90 € ja kui kauba tegeliku kaalu summa tellimusel ei ole suurem kui 30 kg. OSC kullerteenus katab kogu Eesti. Transport toimub tööpäeviti 9.00-19.00. Transport Saaremaale ja Hiiumaale toimub kord nädalas ja lisandub kohaletoimetamise hinnale 30,00 €.

Transporditeenuse liik "OSC alus" pakile kaaluga üle 30 kg - 39.90 €

Pakid toimetatakse eelnevalt kokkulepitud OSC <span"> kullerile märgitud aadressil Kaup toimetatakse maja välisukseni. Transpordi maksumus maja ette on 39.90 € kui summa kauba tegelik kaal tellimuses on üle 30 kg OSC alus kullerteenus katab üle Eesti Vedu teostatakse tööpäeviti 9.00-19.00 Saaremaale ja Hiiumaale toimub vedu kord nädalas ja lisandub tarnele hind 30,00 €.

Transporditeenuse liik "DPD" pakiautomaat" - 5,50 €

Tellitud pakid transporditakse DPD kappidesse üle Eesti. Pakikapid asuvad õues ja pakke saab kätte olenemata kellaajast. Transpordiviisi saab valida, kui toote pakendi mõõtmed on maksimaalselt 61x43x36 ja kaal kuni 31,5 kg. Transpordi maksumus olenemata pakiautomaadi saatekasti suurusest on 5,5 €. Paki saabumisel saadetakse sularahaautomaati SMS-teade koos

Transporditeenuse liik "DPD" "ukseni" - 39,90 €

Kaup, millel on silt "Raske toode – toimetatakse koju, mitte ruumi" toimetatakse kliendi poolt soovitud asukohta, kus on tagatud juurdepääs kaubaveokile. Teised samas järjekorras olevad tooted tuuakse soovi korral ruumidesse. Raske toode võib jõuda kliendini muul ajal kui ülejäänud tellimus. DPD kullerteenus katab kogu Eesti.

Transporditeenuse liik "Iseseisvalt"

  • Kaubale saab järele tulla kohalikku poodi aadressil Ida-Virumaa, Jõhvi, Linda 15D, boks 20, kauplus VIP Soojus. Kuva asukoht kaardil
  • Teid teavitatakse meili teel, kui kaup jõuab turustuskeskusesse. Teenuse "Pickup" maksumus on 0€. Märge! Kuni 25€ ostude puhul lisandub tasu 4€.
  • Kaupa väljastatakse tööpäeviti 10:00-15:00
  • Kui tellimuse esitaja saadab kauba vastu võtma teise isiku, palume sellest eelnevalt teada anda tellimusvormil.
  • Tellitud tooteid säilitame jaotuskeskuses tasuta kuni 14 päeva. Kui soovite tellitud tooteid jaotuskeskuses hoiustada pikemat aega, lisandub tellimuse hinnale ladustamistasu 1 € iga tasuta hoiuperioodi ületanud päeva eest.